Размер шрифта
A- A+
Межбуквенное растояние
Цвет сайта
A A A A
Изоображения
Дополнительно

Разделы сайта

Главная

Расписания

Расклад заняткаў па прадметах

раскрыть » / « свернуть

Расписание ГПД

раскрыть » / « свернуть

ГУО «Здитовская средняя школа» Березовского района

Расписание звонков

1 урок 9.00 – 9.45

2 урок 9.55 – 10.40

3 урок 10.50 – 11.35

4 урок 11.55 – 12.40

5 урок 13.00 – 13.45

6 урок 13.55 – 14.40

7 урок 15.00 – 15.45

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар школы

__________Т.С.Ажажа

“___”____________20___ г

Раскладработыгурткоў і спартыўных секцый

у ДУА “Здзітаўская СШ”на 2-е паўгоддзе 2021-2022 навучальнага года

 

№п/п

Назва гуртка

 

Колькасць гадзін

Прозвішча і імя настаўніка, які праводзіць гурток

Час і месца правядзення

панядзелак

аўторак

серада

чацвер

пятніца

субота

  1.  

Секцыя “Валейбол”

2

Бярынчык Н.І.

 

 

 

 

17.45-19.30

 

  1.  

Секцыя

“Міні-футбол”

1

Бярынчык Н.І.

 

 

 

 

 

11.00-11.45

  1.  

Азбука пляцення

2

Юркевіч Н.А.

 

 

16.00-16.45

Кабінет № 14

 

15.00-15.45

Кабінет № 14

 

  1.  

Дэкупаж

1

Васілеўская І.М.

 

15.00-15.45

Кабінет № 1 а

 

 

 

 

  1.  

Спартыўны

1

Бярынчык Н.І.

 

 

 

15.00-15.45

 

 

  1.  

Юны эколаг

1

Кандрацюк В.Г.

16.00-16.45

Кабінет № 5

 

 

 

 

 

 

Намеснік дырэктара па ВВР                                                         А.М.Мартысевіч

УЗГОДНЕНА                                                                 Пратакол паседжання прафсаюзнага камітэта         ____________№ ______                   _____________А.У.Панасюк

ЗАЦВЯРДЖАЮ

Дырэктар школы

__________Т.С.Ажажа

“____”_________20___г.

 

Расклад факультатыўных заняткаў

на другое паўгоддзе 2021/2022 навучальнага года

 

Дзень

№ п/п

  

Настаўнік

Клас, у якім прав.

фак.

Час правядз. факульт.

каб.

Дзень

№ п/п

Прадмет

Настаўнік

Клас, у якім прав.

фак.

Час правядз. факульт.

каб.

 

Панядзелак

Аўторак

Культура речи

Ажажа Т.С.

10

8.05-8.50

10

Чацвер

Матэматычная вяс.

Панасюк А.У.

1

11.55-12.40

Рашэнне тэкст. задач

Васілеўская І.В.

6

13.55-14.40

8

Паўтараем матэмат.

Барушка Р.А.

10

15.00-15.45

12

Аўторак

Аўторак

Аўторак

 

Серада

 

2

 

 

Я, энергія і нав. асярод.

Пліс В.І.

2

13.00-13.45

2

Раш. зад. па геаграфіі

Кандрацюк В.Г.

7

15.00-15.45

5

Вытокі роднай мовы

Панасюк А.У.

1

13.00-13.45

Склад. сказ без ск

Чайчыц А.І.

9

15.00-15.45

11

Язык родной, дружен со мной

Васілеўская І.М..

3

13.55-14.40

1

Бел.землі ў складзе Расійскай імперыі

Дзенішчук К.А.

8

15.00-15.45

3

Лексіка-гр.практыкум

Ажажа А.А.

11

15.00-15.45

10

 

 

 

 

 

 

Паўтараем матэматыку

Барушка Р.А.

9

15.00-15.45

12

 

 

 

 

 

 

Займальная картаграфія

Кандрацюк В.Г.

6

15.00-15.45

5

Пятніца

 

 

 

 

 

 

Серада

 

Серада

а

Вытокі роднай мовы

Пліс В.І.

2

13.00-13.45

2

 

 

 

 

 

 

Вытокі роднай мовы

Васілеўская І.М.

3

13.55-14.40

1

Па прыст.прав.зд.харч.

Панасюк А.У.

1

11.55-12.40

1

Падар. ў краіну займ.мат.

Васілеўская І.В.

4

13.55-14.40

4

Сакр.сінт.і пункт

Папко Н.У.

9

15.00-15.45

9

Рашэнне тэкставых задач

Васілеўская І.В.

7

15.00-15.45

8

 

 

 

 

 

 

От значения к написан.

Ажажа Т.С.

8

17.15-18.00

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Намеснік дырэктара па ВВР                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     А.М.Мартысевіч